Fotelik 9-25 – jak wybrać odpowiedni model?

1
217

Wybór odpowiedniego fotelika dziecięcego to skomplikowane zadanie, z którym muszą się zmierzyć wszyscy młodzi rodzice. Trzeba przyznać, że zadanie wcale nie należy do prostych. Fotelik dla dziecka jest jednak podstawowym asortymentem, którego celem jest zapewnienie mu maksymalnego bezpieczeństwa. Musi być więc dopasowany nie tylko do wzrostu pociechy, ale również wieku i wagi. Doskonałym przykładem może być fotelik 9 25 kg, określający konkretny przedział użytkowy.

Czy na rynku znajdziemy szerszą rozpiętość między kilogramami? Czy dostępne są jedynie klasyczne modele od 0 do 9, fotelik 9 25 i od 25 do 36? Otóż większość producentów jest w stanie zaproponować nam wiele naprawdę interesujących propozycji. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy naprawdę zasługują one na polecenie. Dlaczego? Tego dowiesz się z dalszej części materiału. Sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o potrzebach Twoich maluchów.

Fotelik 9 25 – wybierz sprawdzoną jakość od rekomendowanych producentów

Odwiedzając sklepy z asortymentem dostosowanym do potrzeb dzieci, prawdopodobnie szybko zauważymy, że są one pełne wysokogatunkowego wyposażenia. Nie trzeba zatem ukrywać, że znalezienie sprawdzonych produktów, które zostały przetestowane przez najlepszych specjalistów na świecie, nie powinno stanowić większego problemu. Czy zatem chcąc kupić fotelik 9 25 mamy czym się przejmować? Jeśli podejdziesz do sprawy odpowiedzialnie i sprawdzisz opinie pozostałych użytkowników, na pewno znajdziesz wiele przydatnych recenzji i komentarzy. Na ich podstawie bez problemu kupisz wytrzymały i przede wszystkim bezpieczny element zestawu podróżnego.

Czy warto wykorzystywać uniwersalne foteliki 0 36?

Trzeba przyznać, że propozycja, która może posłużyć nam przez większość dzieciństwa pociechy, to bardzo interesująca alternatywa. Czy jest ona jednak słuszna? Warto się nad tym zastanowić. Mniejsze modele, np. fotelik 9 25 służą przez pewien okres. W tym czasie na pewno zdążą ulegnąć eksploatacji. Wcześniej, czy później na pewno będzie trzeba wymienić produkt na nowy. Warto zatem nadmienić, że im mniejsze i młodsze dziecko, tym może szybciej niszczyć swój asortyment do przewożenia. Nie trzeba chyba nikomu mówić, że nim podróż dla malucha przestanie być problematyczna, fotelik będzie trzeba wymienić. Czy zatem wytrzyma on okres czasu między 0 i 36 kg? Prawdopodobnie nie. Są one również najdroższe, dlatego warto zastanowić się nad tym, czy aby na pewno są ciekawym rozwiązaniem, który w pełni usatysfakcjonuję Cię w trakcie użytkowania.

1 KOMENTARZ

  1. Przy większym dziecku 15-36 kg świetnie sprawdza się alternatywne rozwiązanie jaki jest Smart Kid Belt. Stosuje je od roku i świetnie się sprawdza w momencie gdy nie możesz zastosować fotelika w taksówce czy drugim aucie. Dziecko podróżuje bezpiecznie i komfortowe gdyż to urządzenie dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Posiada atesty, homologacje i w najnowszych testach bezpieczeństwa uzyskało lepsze noty niż nie jeden fotelik w nich uczestniczący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here