Jak podziękować chrzestnym z okazji Chrztu Świętego?

0
1998

Bycie rodzicem chrzestnym jest niesamowitym przywilejem. Rodzice chrzestni są odpowiedzialni za religijne wychowanie i opiekę Waszego maluszka. Nie jest to rola tylko w dniu, w którym dziecko zostaje ochrzczone. Wyrażenie zgody na bycie opiekunem zawsze wiąże się z pewnym stopniem zwiększonej odpowiedzialności wobec dziecka. Rodzice Chrzestni odgrywają bardzo ważną rolę w inspirowaniu i zapewnianiu wskazówek, gdy dziecko dorasta. Ważne jest, aby im podziękować, okazać wdzięczność za to błogosławieństwo i docenić ich wysiłki w bardzo wyjątkowy sposób.

Aby podziękować Rodzicom Chrzestnym za wyrażenie zgody, ważne jest, aby napisać o tym, dlaczego poprosiłeś ich o przyjęcie tej ważnej roli. Wspomnij cechy charakteru, które podziwiasz, w jaki sposób wchodzą w interakcje z dziećmi lub w jaki sposób wierzysz, że ich wiara pomoże im w nowych rolach. Jeśli chcesz, możesz również wspomnieć, jak chciałbyś, aby twoje dziecko wzrastało w wierze dzięki pomocy ich Rodziców.

Odręcznie wypełniona karta lub podziękowanie to jeden z sposobów wyrażania wdzięczności. Jeśli potrzebujesz trochę pomocy, aby wyjść poza, „Dziękuję bardzo …”, jesteś we właściwym miejscu, przedstawię Ci kilka naszych propozycji.

Nowością jest Podziękowanie dla Chrzestnych w ślicznych, delikatnych pudełeczkach. Pudełka wykonane zostały z dużą dbałością z naturalnego, jasnego drewna. Piękne, metalowe pozłacane zapięcie oraz wstążka w z kokardką i subtelną różyczką, dodaje całości elegancji i szyku. Najważniejszym elementem podarunku, są maleńkie, wełniane buciki z delikatnymi, białymi kwiatuszkami, umieszczone na ślicznej podkładce. Zależnie od płci maluszka są one w kolorze różowym oraz błękitnym. Całość uzupełniają oczywiście pięknie przygotowane, personalizowane podziękowania dla Chrzestnych Rodziców wraz z małym wózeczka na drewnianej klamerce dla chłopca i drewnianym serduszkiem dla dziewczynki. Takie podziękowania na pewno zachwycą i pozwolą w pełni wyrazić co czujecie.

Jak podziękować chrzestnym z okazji Chrztu Świętego?

Chciałabym jeszcze zaprezentować wspaniały pomysł na podziękowania dla Chrzestnych w nieco odmiennej, personalizowanej postaci jaką jest bombonierka z krówkami.

Piękne, kartonowe opakowanie ozdobione jest grafiką stylizowanego wózeczka dziecięcego w kolorach różowym i niebieskim do wyboru, wraz z personalizowanymi podziękowaniami dla Matki i Ojca Chrzestnego. Elegancka bombonierka, zawiera 24 słodkie krówki, opakowane w papier z piękną grafiką nawiązująca do opakowania z literami tworzącymi wybrany przez Was napis.

Zarówno opakowanie jak i krówki, będą na pewno wyjątkowym podziękowaniem dla Waszych bliskich.

Bardzo oryginalnym prezentem z przymrużeniem oka dla Ojca Chrzestnego są spinki do mankietów. Metalowe spinki wykonane są z dużą dbałością, z ozdobną drewnianą tarczą z wesołym, personalizowanym grawerem. Na pewno będą znakomitym dopełnieniem eleganckiego stroju na tak ważną uroczystość. Opakowane w pudełeczko wypełnione mchem, z naklejką z napisem „dla wyjątkowej osoby”, sprawią, że obdarowana osoba poczuje się ważna z życiu dziecka i doceni wyjątkowość prezentu.

Jak podziękować chrzestnym z okazji Chrztu Świętego?

Nie zapominając o bardzo jasnym przesłaniu podziękowań, poinformuj, że rozumiesz dodatkowe obowiązki, które Matka Chrzestna zgodziła się przyjąć ze względu na nowy związek z Tobą i Twoim dzieckiem. Podziękowanie dla Matki Chrzestnej musi być bardzo szczególne i wyjątkowe.

Mam dla Ciebie propozycję wypełnioną piękną wonią kwiatów. To eleganckie, drewniane pudełeczko z pachnąca ozdobą w formie delikatnego, beżowego piankowego kwiatka, wraz z podziękowaniami. To cudowny podarunek z okazji Chrztu Świętego Twojego maluszka. Dzięki efektom zapachowym na pewno zachwyci Chrzestną i będzie bardzo miłym gestem z Waszej strony za przyjęcie tak ważnego obowiązku.

To tylko niektóre z propozycji, jakie dla Was wybrałam z naszego sklepu www.Sakramento.pl. Serdecznie zapraszam na nasza stronę i zapoznanie się z naszą pełną ofertą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here