Prezenty na narodziny dziecka- 3 wyjątkowe pomysły

0
210

Narodziny dziecka to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Zgodnie z tradycją, odwiedzając nowego, małego członka rodziny, w dobrym guście jest przynieść jakiś drobny upominek. Jeśli nie masz pomysłu na prezenty na narodziny dziecka, zapoznaj się z poniższymi propozycjami.

  1.     Praktyczny prezent
  2.     Upominek- pamiątka
  3.     Drzewko na prezent- coś dla Rodziców i Malucha

Praktyczny prezent

Stając przed wyborem, jakie kupić prezenty na narodziny dziecka często pojawia się bardzo wiele dylematów. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest wybór praktycznych prezentów, które dla samego Dziecka, jak i dla Rodziców będą przydatne. Co to może być? Na pewno ubranka- śpioszki, skarpetki, sweterki, ale także pluszaki czy zawieszki nad łóżko. Część z tych rzeczy można wykonać samemu, co pozwoli na podkreślenie ważności tego malutkiego członka rodziny. Jeśli nie podoba Ci się takie rozwiązanie, możesz pomyśleć o lokacie z procentem składanym. Polega ona na tym, że przy okazji różnych uroczystości wpłacasz pewną kwotę, która sumuje się, a następnie jest przekazana na poczet młodego człowieka.

Upominek – pamiątka

Jeśli zależy Ci natomiast na tym, żeby prezenty na narodziny dziecka stały się dla niego, jak i jego Rodziców pamiątką na lata, możesz kupić lub samodzielnie przygotować album, do którego Rodzice będą wklejać ważne momenty Dzieciątka- pierwsze kroki, urodziny z okazji roczka, pierwszy dzień szkoły. Możesz także zainwestować w biżuterię, która wraz z wiekiem zostanie przekazana Maleństwu.

Drzewko na prezent- coś dla Rodziców i Malucha

Mówi się, że każdy człowiek powinien posadzić w życiu drzewo. Dlatego też drzewko na prezent jest idealnym pomysłem na prezent z okazji narodzin Dzieciątka. Możesz je kupić przez stronę internetową: https://podarujdrzewko.pl/okazje/narodziny-dziecka Takie drzewko to wyjątkowy prezent dla całej rodziny. Rodzice mogą posadzić je wraz z Maluchem. Obserwując dorastanie dziecka, obserwujesz także wzrastanie drzewka. Świadomość i emocje młodego człowieka, że to właśnie drzewo zostało posadzone z okazji jego narodzin i jest w takim samym wieku jak ono samo, jest nie do opisania. Zestaw upominkowy drzewko na prezent to wyjątkowy i niepowtarzalny upominek, który po latach sprawi, że w oczach Rodziców i ich Pociechy, pojawi się łezka wzruszenia.

Prezenty na narodziny dziecka często powodują zmieszanie i zakłopotanie u Gości. Mam nadzieję, że ten mini poradnik prezentowy ułatwi Ci podjęcie decyzji i sprawienie, że na twarzy Rodziców, Dziecka i Twojej pojawi się uśmiech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here